Dátum: 2024 március 28. (csütörtök) | Gedeon, Johanna

Hétvégén Baján és Balassagyarmaton jártak versenyzőink

Az elmúlt két hétvégén Baján és Balassagyarmaton is bizonyítottak versenyzőink, triatlon, tereptriatlon és aquatlon versenyeken.

Baján a Sprint táv, Országos Bajnokság is volt egyben, ahol kiemelnénk dobogósainkat elsősorban.
Új országos Bajnokunk Senior kategóriában Borlay Krisztina, második helyezett, elit felnőttben Petsuk Zoltán. Csapatban Ifjúsági versenyzőink szintén második helyet hozták el: Petrov Farkas, Gergő Illés, Vizsy Domonkos összeállításban (Egyéniben sorban: 5, 7, és 10. helyezettek) Ifjúsági női csapatunk 5. helyen végzett: Simonics Rita, Schuchmann Eszter, Bognár Lea összeállításban (Egyénileg: 12., 13., 26., helyen érkeztek)
Elit felnőtt női kategóriában Hajdu Fanni 7. Balog Edina Anna 4, Jenni Morrisjuniorban 14. helyen érkeztek. Király Nándi a 29. helyen végzett ifjúsági kategóriában.
Másnap Újonc lányainkat Schuchmann Zsófi és Schramkó Luca képviselte, 20. és 26. helyen. Fiúknál Németh Dani kimelkedő dobogós 2. helyen, majd Németh Bence, Jani Bálint és Tóth Vince Botond 16., 20., 28. helyen futottak be.
Gyermek lány kategóriában 3 tagunk versenyzett, 41., 53., 54. helyen értek célba, névszerint Jani Petra, Csintalan Réka és Bognár Léda. Gyermek férfi kategóriában Sebők Vilmos, Kertesi Bence, Tompa Marcell a 34., 57., 70. helyen végeztek.
Serdülő lányoknál Szász Rubina a 8. helyen ért célba, míg férfiaknál ugyanebben a kategóriában Gergely Szilárd 11., Schramkó Levente 48. lett. Hézső Ádám kerékpáros bukás miatt sajnos nem ért célba.
Kategóriájában Bognár Attila 5., míg Osztatni Mihály a 4.helyet szerezte meg. Gratuláció mindenkinek.

Balassagyarmaton szombaton rendezték a Tereptriatlon Országos Bajnokságot ahol csapatanánk és saját magának bajnoki címet szerzett korosztáyában Borlay Krisztina, Hajnal Virág és Farkas Petrov. Második helyen futott be Schuchmann Eszter, Sebők Vilmos és Gergely Szilárd. Bronzérmet szerzett Jani Petra és Németh Dani. 4. lett Bognár Léda, Schramkó Levente és Schramkó Luca. 5. lett Jani Bálint. Bognár Matyi 7., Németh Bence 8. helyen futott be.