Dátum: 2024 március 29. (péntek) | Auguszta

Sikeres dupla versenyhétvégén van túl a triatlon csapatunk!

Zelinka Gabriella hozott abszolút győzelmet, egyértelmű fölénnyel az egyéni versenyben. Veterán férfi csapat bajnoki címet sikerült megvédeni, Mihály Osztatni, Pál József és Károly Buzási összeállításban.

Mihály Osztatni és Sándor Boros ezüstéremmel zárt egyéninben, utóbbi legjobb futóidővel. Női Elit csapatban második helyen végeztek Zelinka Gabriella, Erika Molnár, Fanni Hajdu, Hajnal Virág és Alexandra Dávid.

Fanni Hajdu erős versenyzéssel 3. helyen ért célba. Kiemelkedő összhangban és erőben az utánpótlás 2 fiú csapat is felállt a dobogó 3. fokára, Antal Andris, Domonkos Tóth, Farkas Petrov és Zsíros Máté összeállításban.

Alexandra Dávid 8., Farkas Petrov 10. pontszerző helyen végzett. Attila Bognár 7. lett a népes mezőnyben.
Serdülő csapatban 7. helyen végeztek Domonkos Vizsy, Csongor Olivér Német, Bertold Drijver, Gergely Szilárd, és Hézső Ádám. A női utánpótlás 2.-ben szép csapatmunkával 5. helyen érkezett: Rita Simonics, Dora Rojik, Adél Erős, Panna Mike és Lea Bognár.

Újoncban: Németh Dani kiemelkedő futással versenyzett, őt követte Csuhay Peti.
Gyerek kategóriában: Bognár Léda képviselte csapatunkat a lányoknál, Hézső Ádám tört előre az úszás után, akit Sebők Vili követett.
Serdülőben: Lányoknál Eszter Schuchmann jött előre az úszás után, majd Szász Rubina következett versenyről versenyre gyors fejlődést mutatva, csapatversenyben kiegészülve Janka Sebokkel 11. helyen érkeztek célba. Fiúknál Gergely Szilárd versenyzett kiegyensúlyozottan, őt követte szorosan, Csongor Olivér Német, majd Bertold Drijver.
Ifjúsági kategóriában: Lányoknál Rita Simonics és Panna Mike Lea Bognár, fiúknál Zsíros Máté versenyzett kiegyensúlyozottan,
Juniorban: Adél Erős teljesítette szépen a távot, majd Domonkos Tóth, Antal Andris és Dávid Heimberger versenyeztek és edzettek a jövő heti Kenese Féltávú OB-ra.

Összességében jó képet kaptunk edzettségünkről és arról, hogy hol kell még fejlődnünk az év hátralévő részében. Éppen ezért a hét második felében még tartunk egy megbeszélést, ahol átbeszéljük a tapasztalatokat és rövidtávú terveinket.

Sok sikert, örömöt és kitartást a felkészüléshez mindenkinek.