Dátum: 2024 március 28. (csütörtök) | Gedeon, Johanna

Több dobogós helyezés a Tigra Triatlon Magyar Nagydíjon

Hétvégén a III. Balatonman Triatlon versenyen versenyzőink nagyon szép eredményeket értek el!
Nagy Gergely harmadszor is megnyerte az ironman távot (3.8km, 180km, 42km) úgy, hogy ismét javított a pályacsúcson!

Féltávon és középtávon (1.9km, 90km, 21km) Országos Bajnokság keretein belül versenyezhettek a triatlonisták.
Bem Norbert a legfiatalabb korcsoportban győzött. Első alkalommal vett részt ilyen távú versenyen, ahol  4:37:30-as időeredménnyel zárt.
Bíró Zoltán az abszolút versenyben a 3. helyet szerezte meg, ezzel szintén korcsoportos győztes lett, ideje 4:24:50!

Pál József ezüstérmes lett az A 55-59-es korcsoportban 05:45:31-es időeredménnyel.

Ruska György hetedik lett az A 40-44-es korcsoportban 05:05:06-os idővel.

Csapatban Antal László, Petrov Iván és Ruska György az 5. helyen végzett 15:25:26-os időeredménnyel.

MINDENKINEK GRATULÁLUNK!!! További jó versenyzést kívánunk!!! HAJRÁ UTE!!!