Dátum: 2024 március 28. (csütörtök) | Gedeon, Johanna

EURÓPA-KUPÁN JÁRTUNK

Ifi és Junior kategóriás versenyzőink közül hatan hétvégén Olsztyban az Európa-kupán versenyeztek.
Öt versenyzőnk élete első ilyen színvonalú megmérettetésén vett részt és bizonyította edzettségét.

Az utazás igazán hosszú volt a versenyig de szerencsére volt időnk átmozgatni és jó szállásokon aludni egészséges sportos étrendet követni.

A helyszín kiemelkedően jó volt a versenyszervezéshez, a tó 23 fok körüli vize, a homokos part, a tökéletes aszfalt kerékpáron és futáson, a környezetközeli de rendezett helyszín, mind adott volt egy jó teljesítményhez.

Péntek délelőtt a lányok indultak előbb a fiúk szép csapatmunkában segítették bemelegítésüket és drukkolással versenyzésüket.

A lányok természetesen ezt kihasználva szépen a mezőnyben úsztak, a kemény kerékpáron lépést tartottak és futáson végig legjobbjukathozva értek célba 22. és 30. helyen.

A fiúknál fordult a kocka, a lányok segítettek, adták a törülközőt fogták a táskákat motiválták a fiúkat és fényképeztek. Cserében ők sem voltak restek és kihajtották magukat.