Dátum: 2024 április 18. (csütörtök) | Andrea, Ilma

MOZGALMAS HÉTVÉGE A HÁTUNK MÖGÖTT

Ez a hét mozgalmas volt csapatunknak versenyek szempontjából.

Petrov Farkas szerdán indulhatott Magyarország legjobb triatlonosaiból 20 társaságában egy Világbajnoki Mix váltó illetve Európa bajnokság válogató versenyen, ahol a 15. helyen végzett. (Eredmények: https://fairtiming.hu/eredmenyek/?fbclid=IwAR192LwJeFsohXdfg6LfzuRV4jOgS116pD3DEVdVfNLWibY4waW8Dc-qOyU)

Szombaton esős időben ugyancsak Lengyeltótiban versenyzett minden korosztály ranglista versenyen, kicsiktől a nagyokig.

Az időjárás nehezítette ismétlődő esővel a versenyt a csúszós pályán, elsődleges a biztonság volt aznap.

Első hatban 2 felnőtt versenyzőnknek sikerült korosztályában célba érkeznie, Borlay Krisztina nyert míg Ferge László 3. helyen végzett.
Vasárnap a Mix-Váltó Országos bajnokságon már szép idő várt minket, így csapataink megmutathatták erősségeiket.

Gyerek csapatunk 14. helyen végzett, míg serdülőink 8. pozícióban futottak a célba. UP2 kategóriában Simonics Rita, Vizsy Domonkos, Schuchmann Eszter, Gergő Illés negyedikek lettek.

Szeniorjaink 7. helyen végeztek míg Elit csapatunk 4. lett Zelinka Gabriella, Petsuk Zoltán, Fuchs Reni, Gergely Szilárd összeállításban.

Jövő héten Baján találkozunk, jó edzést mindenkinek!