Dátum: 2024 április 28. (vasárnap) | Valéria

OB SIKEREK A TRIATLONOS CSAPATNÁL

Sikeres hétvégéje volt a triatlon csapatnak!

Szombaton, a Pécsen rendezett versenyen, a legkiemelkedőbb eredményt a serdülő OB. keretein belül Jakab Zsombor és Németh Dani érték el, akik az 1. és a 2. helyezést zsebelték be.

Sprint távon dobogós helyezéseket ért el Kárpáti Ákos ezüst-, Bleuer Levente bronzéremmel.

A Váltócsapat OB-n serdülő fiú csapatunk nagy hajrával aranyérmet szerzett Németh, Németh, Jakab összeállításban.

UP2 csapatunk 2. helyezést ért el szoros versenyben Kárpáti, Mihály, Hézső sorrendben.

Senior női csapatunk magabiztosan nyert Schubert, Pettkó-Szandtner, Malatinszky felállásban.

Felnőtt féri csapatunk második lett Bleuer, Cserepes, Schramkó összeállításban.

Eredmények:

Nagyatádon Felnőtt senior és Veterán versenyzőink bizonyítottak teljes távon egyéniben váltóban és a 98.5 km-es távon, ahol Cserepes Márton 3. helyen érkezett és Bartos Bea teljesítette a távot.

Teljes távon Pál Józsi lett ezüstérmes, Bognár Péter versenyzett és Osztatni Mihály állt rajthoz. Csapatversenyben Buzási,Bognár, Stángli felállásban versenyeztünk.