Dátum: 2024 március 28. (csütörtök) | Gedeon, Johanna

TISZAÚJVÁROSI BESZÁMOLÓ

Hétvégén Tiszaújvárosban rendezték a soron következő triatlon ranglista versenyünket.

A csapat nagy létszámban képviseltette magát kicsiktől a felnőttekig és ami még inkább büszkeséggel tölt el minket az az eredményesség, az első 10-ben végzők külön említéssel.

Sprint távon, csapaton belül az abszolút legjobb idővel Vizsy Domonkos 58 perc alatt ért célba kategóriája 7. helyén. Majd Ábrahám Ricsi követte kategóriájában 3. helyen, továbbá Gergő Illés, Gergely Szilárd, Zsíros Máté, Bleuer Levente, Matusik Tamás 9., Ferge László 7., Alpár Levente érdemlik meg az elismerést.

Lányoknál Zelinka Gabriella végzett abszolút második helyen (részidők:11:01, 29:29, 17:51 : 59:32), majd Malatinszky Szofi kategóriájában első helyen, Schuchmann Eszter 4. pozícióban, Szász Rubina 10., Schubert Eszter 6. lett.

A kisebb lányoknál Schramkó Luca versenyzett a lehető leggyorsabban, míg a fiúk versenyében Jani Bálint 9., Juhász Boldizsár 10. helyen végeztek majd Urbán Tabán versenyzett szépen.

Gyerek kategóriában lányoknál Szentkuti Szófia versenyzett kiegyensúlyozottan, fiúknál Mihály Szabolcs 4., Németh Dani 6. lett majd Németh Bence, Kertesi Bence, Bognár Matyi, Tóth Vince, Kazcvinszi Máté és Urbán Dormán szereztek értékes tapasztalatokat.

Serdülő lányoknál Fodor Zselyke 7. helyen érkezett, Izbéki Alexandra úszáson 1. helyen érkezett majd Zalka Zsófi követte, fiúknál Hézső Ádám, Schramkó Levente, Tompa Marcell tettek meg mindent a lehető legjobb eredményekért.

A versenyek az őszi szezonban nem állnak meg, sok sikert mindenkinek továbbra is.