Dátum: 2024 április 16. (kedd) | Csongor

Tour de ring 24 órás kerékpár versenyen

Az ifi csapatunk a hétvégén a Tour de ring 24 órás kerékpár versenyen vett részt.

Az elejétől a végéig nagyon komolyan vették a versenyt, a 24 óra alatt végig teljes egyetértésben, mindenki maximálisan teljesítette a rábízott szakaszt. Az éjszaka folyamán ugyan nagyon kevés idejük volt pihenni, de zokszó nélkül keltek és álltak vissza a versenybe. Délelőtt 10 órakor rajtolt a 24 körös kritérium verseny. A cél az volt hogy megprobálunk becsatlakozni az élmezőnybe és igyekezzünk minél többet ott maradni. Mindezt a 19 órás versenyzés után.

Ez annyira jól sikerült, hogy a 24 kör végén még az élbolyban sprinteltünk a befutóban. Ehhez az kellett hogy a váltások után minden soron következő csapat tagunk az élbolyba kerüljön vissza. Ez mindenkinek remekül sikerült, öröm volt nézni ahogy a célegyenes végén az élboly elé tekernek vissza.

A versenyt abszolút harmadik, korcsoport ban pedig az első helyen fejeztük be, ezzel szerintem sok csapatot meglepve.

Köszönjük Alexnek a szervezést, a szülőknek a támogatást. Rita, Berti, Máté, Domonkos, Gergő, Farkas gratulálunk, remek teljesítmény!