Dátum: 2024 június 19. (szerda) | Gyárfás

ZELINKA GABRIELLA ABSZOLÚT GYŐZTES

Zelinka Gabriella megnyerte az abszolut kategóriát!

A hétvégén Keszthelyen a Féltávú Országos Bajnokságon 5-en, míg sprint távon lányoknál Geszti Zsófi képviselte csapatunkat aki 7. helyen ért célba, fiúknál Antal Balázs, aki futáson többet futott az előírtnál 5. lett

A víz kellemes 25 fok körül volt, a szélcsendes idő a reggeli 20 fokról 30ra melegedett a futásra. Az úszás talán egy hajszállal rövidebb volt mint előző évben de a kerékpáros és futó pálya változatlan maradt, borítékolható volt a gyors verseny.

Zelinka Gabriella abszolutban nyert az elvárások szerint 4:21:10 idővel.

(Jövő héten Gabi az Ironman Nizzán indul ahol két éve már sikerült 3. helyen célba érnie, a hegyi bringás pálya kimondottan kedvez neki. Ez a verseny világbajnoki kvalifikáció, a legnagyobb cél kijutni az Ironman Világbajnokságra)

Szabó Anna kerékpáros technikai probléma okán kiállni kényszerült.